CMF50196R00FHEK on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
196 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF50196R00FHEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF50196R00FHEK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF50196R00FHEK
Kuvaus
RES 196 OHM 1/4W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF50196R00FHEK -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,065" halk. x 0,150" pit. (1,65mm x 3,81mm)