ALSR031R000FE12
DigiKeyn tuotenumero
ALSR3F-1.0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALSR031R000FE12
Kuvaus
RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kosteutta kestävä Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALSR031R000FE12 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-65°C – 250°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,500" pit. (4,57mm x 12,70mm)