02C5000JF
DigiKeyn tuotenumero
541-02C5000JF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
02C5000JF
Kuvaus
THERMISTOR NTC 500OHM BEAD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 500 Koaksiaalijohdon tukilevy
Kategoria
Resistanssi ohmeina @ 25°C
500
Valmistaja
Vishay Dale
Vastuksen toleranssi
±5%
Sarja
Pituus - liitosjohdin
1,42" (36,00mm)