01C5001JF
DigiKeyn tuotenumero
01C5001JF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
01C5001JF
Kuvaus
THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 5k Koaksiaalijohdon tukilevy
Kategoria
Vastuksen toleranssi
±5%
Valmistaja
Vishay Dale
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Sarja
Pituus - liitosjohdin
1,42" (36,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
Koaksiaalijohdon tukilevy
Resistanssi ohmeina @ 25°C