PTN1206E5421BST1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
5.42 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva Ohutkalvo
PTN1206E5421BST1
DigiKeyn tuotenumero
PTN1206E5421BST1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN1206E5421BST1
Kuvaus
RES SMD 5.42K OHM 0.1% 0.4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTN1206E5421BST1 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,84mm)