PTN0805E1502BST1
DigiKeyn tuotenumero
764-1483-2-ND - Rullattu teippi (TR)
764-1483-1-ND - Cut Tape (CT)
764-1483-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTN0805E1502BST1
Kuvaus
RES 15K OHM 0.1% 1/5W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTN0805E1502BST1 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,080" pit. x 0,050" lev. (2,03mm x 1,27mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,84mm)