PLT0805Z2840LBTS
DigiKeyn tuotenumero
PLT0805Z2840LBTS-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLT0805Z2840LBTS
Kuvaus
RES SMD 284 OHM 0.01% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
284 Ohms ±0,01% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Korroosiota estävä, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Ohutkalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Korroosiota estävä, Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±5ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,080" pit. x 0,050" lev. (2,03mm x 1,27mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,84mm)