PHP00805E7503BBT1
DigiKeyn tuotenumero
PHP00805E7503BBT1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHP00805E7503BBT1
Kuvaus
RES SMD 750K OHM 0.1% 5/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PHP00805E7503BBT1 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,080" pit. x 0,050" lev. (2,03mm x 1,27mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,84mm)