ORNTA100-1T1
DigiKeyn tuotenumero
ORNT-100K/1KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ORNT-100K/1KCT-ND - Cut Tape (CT)
ORNT-100K/1KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ORNTA100-1T1
Kuvaus
RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k, 100k Ohm ±0,1% 100mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±25ppm/°C 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kategoria
Nastojen lukumäärä
8
Valmistaja
Vishay Dale Thin Film
Teho elementtiä kohden
100mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Jännitteen jakaja (TCR-kohdistettu)
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
1k, 100k
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Toleranssi
±0,1%
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Vastusten lukumäärä
4
Koko/mitat
0,194" pit. x 0,157" lev. (4,93mm x 3,99mm)
Vastuksen kohdistussuhde
±0,05%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,068" (1,73mm)
Vastussuhteen siirtymä
±5ppm/°C