NOMCT16032001BT1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale Thin Film
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale Thin Film
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 179
2k Ohm ±0,1% 100mW Teho per elementti Eristetty 8 tusverkot, vastusryhmät ±25ppm/°C 16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
NOMCT16032001BT1
DigiKeyn tuotenumero
NOMCT16032001BT1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NOMCT16032001BT1
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vastussuhteen siirtymä
±5ppm/°C
Valmistaja
Nastojen lukumäärä
16
Sarja
Teho elementtiä kohden
100mW
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
2k
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Toleranssi
±0,1%
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Vastusten lukumäärä
8
Koko/mitat
0,390" pit. x 0,154" lev. (9,91mm x 3,91mm)
Vastuksen kohdistussuhde
±0,025%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,063" (1,60mm)