VDRUS07M140BSE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
220 V 1.8 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 7mm
VDRUS07M140BSE
DigiKeyn tuotenumero
56-VDRUS07M140BSE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VDRUS07M140BSE
Kuvaus
VARISTOR 220V 1.8KA DISC 7MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
242 V
Valmistaja
Virta - piikki
1.8 kA
Sarja
Energia
23J
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
290 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
140 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
180 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
198 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 7mm
Varistorin jännite (tyyp.)
220 V