SFR25H0008661FA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
8.66 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
SFR25H0008661FA500
DigiKeyn tuotenumero
56-SFR25H0008661FA500TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFR25H0008661FA500
Kuvaus
SFR25H 1% A5 8K66
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)