SFR2500001502FR500
DigiKeyn tuotenumero
56-SFR2500001502FR500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
56-SFR2500001502FR500CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFR2500001502FR500
Kuvaus
RES 15K OHM 0.4W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 kOhms ±1% 0,4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SFR2500001502FR500 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)