SFR16S0003579FA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
35.7 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
SFR16S0003579FA500
DigiKeyn tuotenumero
SFR16S0003579FA500-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFR16S0003579FA500
Kuvaus
RES 35.7 OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,075" halk. x 0,138" pit. (1,90mm x 3,50mm)