SFR16S0001692FA500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
16.9 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
SFR16S0001692FA500
DigiKeyn tuotenumero
SFR16S0001692FA500-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFR16S0001692FA500
Kuvaus
RES 16.9K OHM 1/2W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Koko/mitat
0,075" halk. x 0,138" pit. (1,90mm x 3,50mm)