PTCEL17R501TTE
DigiKeyn tuotenumero
56-PTCEL17R501TTETR-ND - Rullattu teippi (TR)
56-PTCEL17R501TTECT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTCEL17R501TTE
Kuvaus
ICL 500 OHM 30% 17MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 500 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTCEL17R501TTE -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Toleranssi
±30%
Valmistaja
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Halkaisija
0,670" (17,00mm)
Sarja
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
R @ 25°C
500 Ohms