PTCCL09H471DBE
DigiKeyn tuotenumero
BC2723-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTCCL09H471DBE
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 470MA RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keraaminen PTC nollattavat varokkeet 30V 470 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Resistanssi - 25°C (tyyp.)
2.5 Ohms
Valmistaja
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,335" halk. x 0,157" paks. (8,50mm x 4,00mm)
Tyyppi
Keraaminen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,532" (13,50mm)
Jännite - maksimi
30V
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
470 mA
Hyväksyjä
UR
Virta - laukaisu (It)
705 mA
Päätuotenumero
Virta - maks.
5 A