NTCLG100E2103JB
DigiKeyn tuotenumero
BC2531-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTCLG100E2103JB
Kuvaus
SENSOR NTC 10K OHM 100MW DO204AH
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 10k DO-204AH, DO-35, Aksiaalinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NTCLG100E2103JB -mallit
Kategoria
B25/85
3977K
Valmistaja
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Toimintalämpötila
-40°C – 200°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
100 mW
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - liitosjohdin
1,00" (25,40mm)
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Vastuksen toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
DO-204AH, DO-35, Aksiaalinen
B-arvon toleranssi
±1,3%