MBB0207CC3480FC100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay Dale
Vishay Dale
348 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
MBB0207CC3480FC100
DigiKeyn tuotenumero
MBB0207CC3480FC100-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBB0207CC3480FC100
Kuvaus
RES 348 OHM 0.6W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)