MBB02070D1910DC100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
191 Ohms ±0,5% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
MBB02070D1910DC100
DigiKeyn tuotenumero
MBB02070D1910DC100-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBB02070D1910DC100
Kuvaus
RES 191 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)