MBB02070C3329FC100
DigiKeyn tuotenumero
BC3760CT-ND - Cut Tape (CT)
BC3760TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBB02070C3329FC100
Kuvaus
RES 33.2 OHM 0.6W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33.2 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Metallikalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)