MBA02040C1002FCT00
DigiKeyn tuotenumero
BC3239CT-ND - Cut Tape (CT)
BC3239TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBA02040C1002FCT00
Kuvaus
RES 10K OHM 0.4W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 0,4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Metallikalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" halk. x 0,142" pit. (1,60mm x 3,60mm)