MBA02040C1002FCT00 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MBA02040C1002FCT00 |
Kuvaus | RES 10K OHM 0.4W 1% AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 kOhms ±1% 0,4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Sarja | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Koko/mitat 0,063" halk. x 0,142" pit. (1,60mm x 3,60mm) |