MAL250136183E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
18000 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - ruuviliittimet 13mOhm @ 100Hz 5000 tuntia @ 85°C
MAL250136183E3
DigiKeyn tuotenumero
56-MAL250136183E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAL250136183E3
Kuvaus
CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
30.2 A @ 100 Hz
Pakkaustapa
Kotelo
Rippelivirta korkealla taajuudella
45.3 A @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
10 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
1,252" (31,80mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
3,520" Dia (89,40mm)
Jännite – nimellinen
400 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
7,602" (193,10mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
13mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - ruuviliittimet
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C