MAL214855472E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parannus
Rubycon
Parannus
Rubycon
Varastossa: 383
Varastossa: 376
Varastossa: 548
Panasonic Industry
Varastossa: 291
Chemi-Con
Varastossa: 578
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
Varastossa: 176
Varastossa: 469
Varastossa: 440
4700 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 3000 tuntia @ 105°C
MAL214855472E3
DigiKeyn tuotenumero
MAL214855472E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAL214855472E3
Kuvaus
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.48 A @ 100 Hz
Impedanssi
45 mOhms
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C