MAL209629561E3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
560 µF 500 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa 336mOhm 5000 tuntia @ 85°C
MAL209626122E3
MAL209629561E3
DigiKeyn tuotenumero
4542PHBK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAL209629561E3
Kuvaus
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP TH
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.55 A @ 10 kHz
Pakkaustapa
Irtotavara
Impedanssi
299 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
1,575" halk. (40,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,362" (60,00mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Asennustyyppi
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
336mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 85°C