K683K10X7RF53L2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 728
KEMET
Varastossa: 711
TDK
Varastossa: 834
TDK
Varastossa: 886
Murata Electronics
Varastossa: 419
Murata Electronics
Varastossa: 827
0.068 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K683K10X7RF53L2
DigiKeyn tuotenumero
K683K10X7RF53L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K683K10X7RF53L2
Kuvaus
CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K683K10X7RF53L2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)