K681K10X7RF5UL2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
680 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K681K10X7RF5UL2
DigiKeyn tuotenumero
K681K10X7RF5UL2-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K681K10X7RF5UL2
Kuvaus
CAP CER 680PF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K681K10X7RF5UL2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)