K562K20C0GH53L2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
5600 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
K562K20C0GH53L2
DigiKeyn tuotenumero
K562K20C0GH53L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K562K20C0GH53L2
Kuvaus
CAP CER 5600PF 100V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K562K20C0GH53L2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)