K220J15C0GF5TL2
DigiKeyn tuotenumero
BC1005TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BC1005CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K220J15C0GF5TL2
Kuvaus
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K220J15C0GF5TL2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,220" (5,60mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)