K121M15X7RF5TH5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
120 pF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K121M15X7RF5TH5
DigiKeyn tuotenumero
K121M15X7RF5TH5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K121M15X7RF5TH5
Kuvaus
CAP CER 120PF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K121M15X7RF5TH5 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)