K121J15C0GK53H5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Samankaltainen
TDK
120 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
K121J15C0GK53H5
DigiKeyn tuotenumero
K121J15C0GK53H5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K121J15C0GK53H5
Kuvaus
CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K121J15C0GK53H5 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)