K104M15X7RF5TL2
DigiKeyn tuotenumero
56-K104M15X7RF5TL2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
56-K104M15X7RF5TL2CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K104M15X7RF5TL2
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,220" (5,60mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)