K102K15X7RH5UH5
DigiKeyn tuotenumero
56-K102K15X7RH5UH5CT-ND - Cut Tape (CT)
56-K102K15X7RH5UH5TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K102K15X7RH5UH5
Kuvaus
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)