CCF55475RFKE36 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CCF55475RFKE36 |
Kuvaus | CCF-55 475 1% T-1 E36 E3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 475 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Koostumus |
Valm. | Ominaisuudet Liekkejä hidastava pinnoite, Turva |
Sarja | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Toimintalämpötila -65°C – 165°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,090" halk. x 0,245" pit. (2,29mm x 6,22mm) |