CCF55475RFKE36
DigiKeyn tuotenumero
56-CCF55475RFKE36TR-ND - Rullattu teippi (TR)
56-CCF55475RFKE36CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCF55475RFKE36
Kuvaus
CCF-55 475 1% T-1 E36 E3
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
475 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,245" pit. (2,29mm x 6,22mm)