AC03000001000JACCS
DigiKeyn tuotenumero
PPC3W100ACT-ND - Cut Tape (CT)
PPC3W100ATB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC03000001000JACCS
Kuvaus
RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sulava, Pulsseja kestävä, Turva Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AC03000001000JACCS -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Sulava, Pulsseja kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-40°C – 200°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,217" halk. x 0,512" pit. (5,50mm x 13,00mm)