1C20C0G330J100B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
33 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
1C20C0G330J100B
DigiKeyn tuotenumero
1C20C0G330J100B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1C20C0G330J100B
Kuvaus
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1C20C0G330J100B -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,250" (6,35mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)