SL1290101
DigiKeyn tuotenumero
570-SL1290101-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL1290101
Kuvaus
ICL 900 OHM 20% 700MA 12MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 900 Ohms ±20% 700 mA 0,472" (12,00mm)
Kategoria
Virta - jatkuva tila, maks.
700 mA
Valmistaja
Vishay Ametherm
R @ virta
5.83 Ohms
Sarja
Halkaisija
0,472" (12,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
R @ 25°C
900 Ohms
Päätuotenumero
Toleranssi
±20%