SL0310001
DigiKeyn tuotenumero
570-SL0310001-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL0310001
Kuvaus
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 10 Ohms ±20% 1 A 0,118" (3,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
1 A
Sarja
R @ virta
800 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
0,118" (3,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
R @ 25°C
10 Ohms