MS327R015
DigiKeyn tuotenumero
570-MS327R015-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS327R015
Kuvaus
ICL 7 OHM 20% 15A 31MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 7 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±20%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
15 A
Sarja
R @ virta
40 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
1,220" (31,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
7 Ohms