MS1540004
DigiKeyn tuotenumero
570-MS1540004-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS1540004
Kuvaus
ICL 40 OHM 25% 4.1A 17MM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 40 Ohms ±25% 4.1 A 0,670" (17,00mm)
Kategoria
Toleranssi
±25%
Valmistaja
Vishay Ametherm
Virta - jatkuva tila, maks.
4.1 A
Sarja
R @ virta
280 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
0,670" (17,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
40 Ohms