Tuotteen CL20101130 kuvaa ei ole saatavana
CL20101130
DigiKeyn tuotenumero
570-CL20101130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL20101130
Kuvaus
PTC Thermistor
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 1,2kV 650 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Virta - laukaisu (It)
1.75 A
Valmistaja
Vishay Ametherm
Laukaisuaika
65 s
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistanssi - 25°C (tyyp.)
100 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - maksimi
1,2kV
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Virta - pito (Ih) (maks.)
650 mA
Koko/mitat
0,866" halk. x 0,217" paks. (22,00mm x 5,50mm)