WEC3R0505QG
DigiKeyn tuotenumero
4041-WEC3R0505QG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WEC3R0505QG
Kuvaus
5F 3.0V 10*20 EDLC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 80mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
VINATech Co LTD
Terminointi
PC-nastat
Pakkaustapa
Pussi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Kapasitanssi
5 F
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,846" (21,50mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 1kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C