CG3-280U/12
DigiKeyn tuotenumero
V2073-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CG3-280U/12
Kuvaus
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polykarbonaatti, Pikakiinnitys, 11,024" (280,00mm) 0,062" – 0,090" (1,57mm – 2,29mm) kortit
Valmistaja
Vector Electronics
Lisävarusteen tyyppi
Polykarbonaatti, Pikakiinnitys, 11,024" (280,00mm)
Sarja
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
0,062" – 0,090" (1,57mm – 2,29mm) kortit