H2KA150KA1CD00
DigiKeyn tuotenumero
2047-H2KA150KA1CD00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H2KA150KA1CD00
Kuvaus
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ultraäänianturi 150kHz
Kategoria
Jännite – nimellinen
500V
Valmistaja
Unictron Technologies Corporation
Säteen kulma
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Päätuotenumero
Taajuus
150kHz