H2B4MH1F2F0100
DigiKeyn tuotenumero
2047-H2B4MH1F2F0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H2B4MH1F2F0100
Kuvaus
LTE/4G FULL BAND FPC ANTENNA FPC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
928MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,59GHz 2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA PCB Trace RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,49GHz – 2,69GHz 1,2dBi, 2,6dBi, 2,8dBi, 3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
4
Valmistaja
Unictron Technologies Corporation
Vahvistus
1,2dBi, 2,6dBi, 2,8dBi, 3dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Asennustyyppi
Liima
Taajuusryhmä
Laajakaista
Korkeus (maks.)
0,006" (0,15mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
928MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,59GHz
Sovellukset
2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,49GHz – 2,69GHz