SN74LVC1G32DCKR
DigiKeyn tuotenumero
4518-SN74LVC1G32DCKRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4518-SN74LVC1G32DCKRCT-ND - Cut Tape (CT)
4518-SN74LVC1G32DCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC1G32DCKR
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 1 Kanavainen SC-70-5
Kategoria
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V
Valm.
Virta - lepovirta (maks.)
10 µA
Sarja
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
6,1ns @ 5V, 50pF
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C