BTA24-600BWRG
DigiKeyn tuotenumero
4518-BTA24-600BWRG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTA24-600BWRG
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TO220
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Standardi 600 V 24 A Läpivientiaukko TO-220A
Kategoria
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
240A @ 50Hz
Valmistaja
UMW
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
50 mA
Virta - pito (Ih) (maks.)
80 mA
Triakkityyppi
Standardi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Jännite - estotila
600 V
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
24 A
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.5 V