SARA-R422M10S-01B
DigiKeyn tuotenumero
672-SARA-R422M10S-01BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
672-SARA-R422M10S-01BCT-ND - Cut Tape (CT)
672-SARA-R422M10S-01BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SARA-R422M10S-01B
Kuvaus
RF TXRX MOD CELL NAV SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Matkapuhelin, Navigointi GNSS, LTE RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Antenni ei sisälly Kiinnitys pintaan
Kategoria
Teho - lähtö
33dBm
Valm.
Herkkyys
-116,5dBm
Sarja
Sarjaliitännät
UART, USB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
3V – 4,5V
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin, Navigointi
Virta - saapuva
65mA – 350mA
Protokolla
Virta - lähetys
800mA – 1,9A
Modulaatio
8PSK, GMSK, QPSK
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C